Olympus Sport Olympus Sport Olympus Sport

Μέλος των

ITF logo
EITF logo
  • Τηλέφωνο: 2310672006
  • Fax: 2310672009
  • Email: info@itf-taekwondo.gr

Κατάλογος ενεργών Σωματείων ITF TKD

Αναζητήστε τα ενεργά Σωματεία ITF TKD σε όλη την Ελλάδα, τα οποία και τελούν υπό την αιγίδα της Α.Ο.Τ.Ε.
Μπορείτε να εντοπίσετε το κοντινότερο σε εσάς Σωματείο και να λάβετε πληροφορίες επικοινωνίας με τους υπεύθυνους.

Σε περίπτωση που δεν εμφανίζεται το σωματείο σας είναι γιατί δεν έχει αρχειοθετηθεί στη βάση δεδομένων, θα πρέπει να επικοινωνήσετε με το γραφείο της Α.Ο.Τ.Ε.

 

 

A/A Γεωγραφικό Διαμέρισμα Νομός Περιοχή Ονομασία Τ.Κ.
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ITF T.K.D  56429
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΗ Α.Π.Σ ΘΕΡΜΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ  57001
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 18537
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ 57200
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ ΝΑΟΥΣΑ Α.Γ.Σ TAEKBON-NTO(TAEKWON-DO) ΝΑΟΥΣΑΣ 59200
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Α.Σ. ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ 19013
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ Α.Σ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 19005
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΙΛΙΟΥ Α.Σ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΣΑΡΙΣΑ ΙΛΙΟΥ 13122
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 16777
  ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΙΒΑΔΑΚΙ ΑΣ TAEKWON-DO ΛΕΩΝΙΔΑΣ 41334
  ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ Α.Σ. ΩΡΙΟΝ 37500
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΑΛΗΡΟ Α.Σ TAEKWONDO & ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ HYUNG (ΧΙΟΝΓΚ) 54640
  ΚΡΗΤΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ Α.Γ.Σ ΤΑΛΩΣ 70014
  ΚΡΗΤΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ Α.Σ ΤΡΙΣΚΕΛΗΣ 70005
  ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΠΑΡΤΗ Ε.Γ.Α.Σ TAEKWONDO ΑΣΠΙΔΑ ΣΠΑΡΤΗΣ 23100
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΣΕΡΡΩΝ ΣΚΟΥΤΑΡΙ Α.Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 62125
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΤΕΠΩ Α.Σ ΠΑΝΘΕΟΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 54248
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΙΚΗΤΗ Α.Σ ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ 63088
  ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΡΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΚΟΥΦΑ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΑΡΤΑΣ 47100
  ΗΠΕΙΡΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 47100
  ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ ΑΜΙΛΛΑ ΑΡΤΑΣ 47100
  ΗΠΕΙΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 45332
  ΗΠΕΙΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 45500
  ΗΠΕΙΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΖΗΡΟΥ Α.Κ. ΔΗΜΟΥ ΖΗΡΟΥ 48300
  ΗΠΕΙΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΖΗΡΟΥ Α.Κ. ΕΥΚΛΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 48200
  ΗΠΕΙΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΜΥΤΙΚΑΣ Α.Γ.Σ TKD ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 48100
  ΗΠΕΙΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΠΑΡΓΑ Α.Γ.Σ. TKD ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ 48060
  ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ Γ.Σ. TAEKWON-DO ΛΑΡΙΣΑΣ 42335
  ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΣΚΟΠΕΛΟΥ Α.Σ. ΠΕΠΑΡΗΘΟΣ 37003
  ΘΡΑΚΗ ΕΒΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 68100
  ΘΡΑΚΗ ΕΒΡΟΥ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ 68002
  ΘΡΑΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Α.Ο.Γ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 69100
  ΘΡΑΚΗ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ Α.Γ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ 67100
  ΚΡΗΤΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Σ.Π.Τ. ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 71306
  ΚΡΗΤΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΙΜΗΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Α.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 70014
  ΚΡΗΤΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΟΥΒΕΣ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ TKD ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΟΥΒΩΝ 70014
  ΚΡΗΤΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Σ Τ.Κ.D ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 70006
  ΚΡΗΤΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α.Σ. ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ 71303
  ΚΡΗΤΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Σ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 72100
  ΚΡΗΤΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ. TKD ΣΗΤΕΙΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ 72300
  ΚΡΗΤΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 72100
  ΚΡΗΤΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Α.Σ. ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 72200
  ΚΡΗΤΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Α.Σ.ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 72200
  ΚΡΗΤΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΓ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.Π.Σ. ΤΑΛΩΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 72100
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α.Γ.Σ. ΤΡΙΑΚΟΣΙΟΙ 52200
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΑ Α.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ "ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ" 51100
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ ΔΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 62100
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΣΕΡΡΩΝ 62100
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 62400
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΕΝΤΡΟ Γ.Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 54626
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Γ.Α.Σ. ΜΙΛΩΝ 56123
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗ Α.Γ.Ε.Μ.Σ.Θ. Ο ΑΙΑΝΤΑΣ 54629
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Α.Π.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ 56123
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ 56533
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Α.Σ. CHON-JI 56123
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΑΛΗΨΗ Α.Γ.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 54643
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 54634
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΕΛΤΑ Α.Σ. TKD ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 57009
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ. TAEKWON-DO ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΗΣΕΑΣ 57003
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΕΛΤΑ Α.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 57008
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΕΛΤΑ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 57008
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΕΛΤΑ Α.Σ. ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 57400
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΖΩΝΩΝ Α.Σ.ΟΛΥΜΠ.ΜΑΧ.ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ 54640
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΔΕΝΔΡΟ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 57007
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΣ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 56224
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΣ Α.Σ. Ο ΕΥΟΣΜΟΣ 56224
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΣ Α.Ο. ΝΕΑΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 56224
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΚΟΡΔΕΛΙΟ Α.Ο. ΒΙΚΤΩΡΙΑ 56224
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΚΟΡΔΕΛΙΟ Α.Ο. ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 56224
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΚΟΡΔΕΛΙΟ Α.Σ. ΑΗΤΤΗΤΟΣ 56224
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΣ ΠΡΩΤΕΥΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ 56430
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ 57005
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΗ Μ.Α.Σ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 57001
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS 57006
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Σ. ΜΑΥΡΩΝ ΖΩΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 57001
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Ε.Σ. "ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ" 54646
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 40 ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΟΔΥΣΣΕΥΣ 54453
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Κ. TKD ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 54453
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Π.Σ. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ 54631
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ. TAEKWON-DO "ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟ - ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ" 56626
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 56431
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. Α.Μ.Ε.Α. Λ. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 56430
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 56436
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΑΛΗΨΗ Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 54643
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ. ΕΡΜΗΣ 54634
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 54631
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ. ΝΤΟΤΖΑΝΓΚ 54644
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.TKD "ΤΡΙΑΝΔΡΟΣ" 55337
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΡΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 54641
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Χ.Α.Ν.Θ. 54621
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΣΑΜΟΥΡΑΪ 54649
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Σ.Π.Α.Θ. 56429
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ Α.Σ. ΑΓΩΝΙΖΟΜΑΙ 55132
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΣ TAEKWON-DO ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 55133
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΜΑΚΕΔΩΝ 55134
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΒΟΡ.ΕΛΛΑΔΟΣ 55134
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ 55132
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ Α.Σ. ΑΞΩΝ ΤΟΥΜΠΑΣ 54443
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ TKD Β. ΕΛΛΑΔΟΣ 54644
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ Α.Σ. TKD ΒΕΡΓΙΝΑΣ 54453
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΕΝΤΡΟ Α.Σ. ΤΑΛΩΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 57123
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. TKD ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 56224
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 56224
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΥΦΑΛΙΑ Α.Σ. ΑΞΙΟΣ 57011
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Α.Σ. ΜΑΚΕΔΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ 57200
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Α.Σ. ΜΕΓΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 57200
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ 57200
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΙΚΡΑ Α.Σ. ΜΙΚΡΑΣ 57500
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ Α.Σ. ΝΗΡΕΥΣ Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 57500
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ Α.Γ.Σ. ΑΕΝΑΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 56728
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ Α.Γ.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 56727
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ Α.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΕΠΤΑΠ. 54636
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΩΝ 57010
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ. 56727
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ 52628
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 56626
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΟ ΡΥΣΙΟ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΗΣ 57500
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.ΜΑΧ.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 55236
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 56429
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. TKD ΜΕΤΕΩΡΩΝ 56532
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ 56533
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ Α.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 56431
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΕΡΑΙΑ Α.Σ. ΑΝ. Α. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 57019
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΕΡΑΙΑ Π.Α.Σ.ΑΝ.Α. ΜΑΧΗΤΕΣ 57019
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 56431
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΛΑΙΑ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΥΑ ΡΑΝΓΚ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 57010
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.ΣΩΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 56431
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ Δ. ΜΙΚΡΑΣ 57500
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 54249
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 54243
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΙΧΩΡ 57013
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΜΥΓΔΟΝΕΣ 57018
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ (S.C.O.) 57013
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.ΑΤΛΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 57013
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ 54500
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΟΜΗ 54500
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ Α.Σ. ΝΕΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 63079
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Α.Σ. Η ΠΥΓΜΗ Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ 63081
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΦΑΛΑΓΓΑ 63200
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΡΜΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 63200
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ Α.Σ. TKD ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 63073
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΣ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 63075
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΡΑΜΑΣ 66100
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ Α.Σ. TKD ΔΡΑΜΑΣ ΖΕΝ 66100
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ Α.Σ. ΚΑΑΜ 66100
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ. TKD ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 66300
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ Α.Σ. TKD ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ 66035
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ Α.Σ. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 66031
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΙΟΝΙΑΣ Α.Σ. ΣΑΡΙΣΑ ΠΑΙΟΝΙΑΣ 61200
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΙΛΚΙΣ ΜΑΥΡΟΝΕΡΙ - ΚΙΛΚΙΣ Α.Σ. TKD ΤΡΙΤΩΝ - ΑΡΤΙΟΣ 61100
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΙΟΝΙΑΣ Γ.Α.Σ. ΣΕΛΕΥΚΟΣ 61007
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 61100
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΠΕΛΛΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΛΛΑΣ Α.Σ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 58400
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΠΕΛΛΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΛΛΑΣ Α.Ο. TKD ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 58400
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΠΕΛΛΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΛΛΑΣ Α.Σ. TKD ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑ 58400
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΠΕΛΛΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΙΣΤ. ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 58300
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑ Α.Σ. Μ. ΖΩΝΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Ο ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ 58400
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΔΕΣΣΗΣ ΣΚΥΔΡΑ Α.Π.Σ. ΣΚΥΔΡΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ 58500
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Α.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 50200
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΠΕΛΛΗΣ ΑΡΙΔΑΙΑ Α.Σ. TKD ITF ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 58400
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΠΕΛΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑ Α.Σ.TKD ΕΔΕΣΣΑΣ 58200
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΘΑΣΟΣ Α.Σ. TKD ΘΑΣΟΥ 64004
  ΑΙΓΑΙΟ ΠΕΛΑΓΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΩΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Σ.Φ. ΔΩΔ/ΝΗΣΟΥ ΚΩ 85300
  ΑΙΓΑΙΟ ΠΕΛΑΓΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΛΑΚΚΙ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΛΕΡΟΥ 85400
  ΑΙΓΑΙΟ ΠΕΛΑΓΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΑΝΔΡΟΥ Α.ΣΑΝΔΡΟΥ TAEKWONDO ΠΟΣΕΙΔΩΝ 84503
  ΑΙΓΑΙΟ ΠΕΛΑΓΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΑΝΔΡΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΟΡΘΙΟΥ 84502
  ΙΟΝΙΟ ΠΕΛΑΓΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΒΑΡΔΑΝΙΑ Α.Σ. TKD ΛΕΥΚΑΔΑΣ 31100
  ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α.Σ. TKD ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ 22300
  ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α.Ο.Π.Ο.Τ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 22100
  ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΠΑΡΤΗ Α.Ε.Σ. Φίλων TAEKWON-DO Σπάρτης 23100
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΑΚΤΙΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΝΙΚΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 30002
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ Α.Α.Σ. ΟΛΥΜ. ΑΘΛ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ-ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ "ΜΑΧΗ" 35011
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Σ.Φ. TKD ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 15343
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ "ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ" 11743
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Σ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 17341
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α.Σ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 17563
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α.Π.Σ. ΔΥΝΑΜΗΣ 11475
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α.Σ. ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΖΕΝ 10530
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ Α.Γ.Σ. TKD ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 19300
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α.Σ. ΝΕΑΡΧΟΣ 10434
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α.Σ. TKD ΑΘΗΝΑΣ 11527
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. TKD ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16451
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Σ. ΑΛΚΙΜΑΧΟΝ 16562
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ 19200
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ 15771
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ A.Σ. TKD "Η ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ" 16341
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΙΛΙΟΝ Α.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ 13123
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ Α.Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΠΟΛΕΩΣ ΤΑΤΟ 18539
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Γ.Σ. TKD ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 18755
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Α.Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18648
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Α.Γ.Σ. ΜΑΧ. ΤΕΧΝΩΝ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 18120
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18120
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΚΑΚΙ Α.Σ. ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ 11741
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ TAEKWON-DO ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 19003
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΕΓΑΡΑ Α.Ο. Ο ΚΟΜΑΙΟΣ 19100
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ Α.Σ. ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ 14452
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟ ΤΑΥΡΟΣ Α.Σ.Φ TKD ΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟ 18345
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ Α.Γ.Σ.ΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 14122
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 17123
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Σ. ΙΩΝΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 14122
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ Α.Σ. ΕΝΩΣΗ ΦΙΛΩΝ TKD ΕΛΛΑΔΟΣ 11743
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΙΙΚΗΣ ΠΑΛΛΗΝΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ Α.Γ.Σ. TKD ΠΑΛΛΗΝΗΣ 61100
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α.Γ.Σ ΑΞΙΟΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 18535
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α.Γ.Σ. TKD ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 18533
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΑΣ 18538
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α.Σ.ΦΡΕΑΤΙΔΑΣ 18536
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 18863
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Α.Σ. ΖΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 12135
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΕΩΣ 13231
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 13231
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ 18900
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 14341
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΩΡΩΠΟΥ Α.Σ.ΑΥΛΩΝΑ 19011
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ Α.Π.Σ. "ΟΙ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ" 19007
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΠΕΛΛΑΣ ΣΚΥΔΡΑ Α.Γ.Σ. ΣΚΥΔΡΑΣ ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ 58500
  ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΡΑΦΗΝΑ Α.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ 19009
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 19009
  ΚΡΗΤΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΙΜΗΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 70014
Αθλητική Ομοσπονδία Tae Kwon Do Ελλάδος - Π.Ε.Α.Κ. Νεάπολης 56701 Νεάπολη Θεσσαλονίκης Τηλ: 2310672006 | Γενική Γραμματεία Αθλητισμού: 3716 Ημερ. Αθλητικής Αναγνώρισης: 01/04/1999
Επικοινωνία για θέματα GDPR: dpo@aote.gr